BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
AHMET SÜLÜN PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
CEMRE ERCOŞKUN YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
BARIŞ AL BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ALİ ÖZEL MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ESRA KAYAALP İSTATİSTİK (İNGİLİZCE)
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KIBRIS)
ESİN AKBAŞ PSİKOLOJİ
MERVE KAYA PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
YUSUF KARAMANLI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HAYATİ GÖKHAN BAĞÇECİK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
JANBERK SOFÇU METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
RIDVAN UZUNOĞULLARI DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
GÖRKEM OTCU GEOMETRİK MÜHENDİSLİĞİ
BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
YUNUS KUTHAN ERDEMLİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ATA ALADAĞ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İLKE DİREN ALBAYRAK TIP FAKÜLTESİ
NİL KARADEMİR DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
NİHAL YILMAZ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
KUTLU KAĞAN ŞAHBAZ NÜKLEER ENERJİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SEHER ARSLAN İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI
KÜBRA NUR ALHAN JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
GÜLŞAH ÖZEN KİMYA
CEYDA NUR ÖZDEMİR HEMŞİRELİK
MERVE ALTIN İŞLETME (İNGİLİZCE)
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
RIFAT UZUN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ANKARA ÜNİVERSİTESİ
NİHAL CENGİZ HUKUK FAKÜLTESİ
ÇAĞLA AKAN HUKUK FAKÜLTESİ
ÖMER HÜDAİ BERKTAŞ İLAHİYAT FAKÜLTESİ
TUĞÇE DÜZGÜN HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
EMRE KAHYA FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
FEYZA YEĞEN ZİHİNSEL ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
İPEK DEVRİM EBELİK
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
DEMET TOSUN TIP FAKÜLTESİ
EGE ÜNİVERSİTESİ
MERVE KURT ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ
BEYZA AYKURT PSİKOLOJİ
AYŞENUR CİVELEK FELSEFE
NİHAL YAVAŞ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
EMRE YILMAZ SİNEMA VE TELEVİZYON
MAHMUT YILDIRIM KİMYA
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
SELMA KAYA MİMARLIK
ECE NUR ALPTEKİN İŞLETME (İNGİLİZCE)
BÜŞRA DÜVEN HEMŞİRELİK
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA ÖNCEL TIP FAKÜLTESİ
AYŞENUR BAŞOĞUL ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
BÜŞRA BALİ HUKUK FAKÜLTESİ
MERT TEKTAŞ METALURJİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLA YURTALAN EKONOMETRİ (İNGİLİZCE)
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
KORAY ALPAY ECZACILIK FAKÜLTESİ
MAİDE ÇAĞLAR ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA AKYÜREK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GÜNNUR AKYÜREK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ECE DAĞASLAN MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
TUFAN EMRE ELMA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
GÖKÇE UYANIK KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
TALHA DİKMEN MALZEME BİLİMİ MÜHENDİSLİĞİ
İLKNUR ÖZÜDOĞRU ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ERSİN KORUR İŞLETME YÖNETİMİ
CANSU GÜNDOĞAN MALİYE
ZEYNEP ÖZTÜRK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
EDA KİL İŞLETME
ZEYNEP TEKER İŞLETME
MELİKE SAKALLI SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
YÜKSEL AYDOĞAN SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
MERVE TİFTİK SOSYOLOJİ
ESRA PEKDEMİR HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
TANSU KENAR ADALET
FATİH AYVALI ULAŞTIRMA
BAHAR YAMAN İKTİSAT
FATİH AKINCI KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
FARUK AŞKIN ADALET
ŞEYMA ÖZTÜRK SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
METİN YAVUZ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
AYÇA SATAN SOSYAL HİZMETLER
ELİF UYSAL MODA TASARIMI
TUĞBA ZEREN SOSYOLOJİ
SAHRA RÜKŞEN ADALET
MUSA ERTEKİN SOSYOLOJİ
BÜŞRA SARIKAYA ADALET
CENK EREN RADYO-TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ
SAMET AYDİLEK HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
FIRAT ACAR İLETİŞİM TASARIMI VE YÖNETİMİ
OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
NİHAT ÇETİN TIP FAKÜLTESİ
ALİ ŞEN TIP FAKÜLTESİ
FERHAT ASAN TIP FAKÜLTESİ
MERTCAN GÜRCÜM İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA AKYÜREK ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SİMGE YÜREKLİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AHMET BURAK BELİKUŞAKLI ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA UZAN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BERK BAYRAKDAR ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
MERT BATUHAN AKGÖK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
HAYDAR TAŞKAYA ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
FURKAN ESENDEMİR MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MERVE TÜRKMEN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EMRE ATAKAN AR MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
AHMET UYSAL MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ŞAFAK KOÇAK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MERT ÖZCAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
DERYA ÖZTOPÇU MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
FETHİ EYMÜR METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
NÜKHET KAÇAR EBELİK
FATMA AKKULAK FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
TOLGA KILIÇ ELEKTRİK
SERHAT ÜNAL MAKİNE
BUKET KILIÇ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
ECEM BİÇER SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ELİF ALTIN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
EMRE BIYIK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MERVE DEMİRCİ MATEMATİK ÖĞETMENLİĞİ
GAMZE AYDIN HEMŞİRELİK
FADİME IŞIK FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
GÖZDE TOPAL YAŞLI BAKIMI
ABDULLAH KIRMIZI FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
ESER KÖK İSTATİSTİK
NURSEN SEVER MATEMATİK-BİLGİSAYAR
ÖMER KOCAOĞLU ZİRAAT FAKÜLTESİZOOTEKNİK
SAMET ÖZBİLEK BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNO.ÖĞRT.
MELİKENUR MAZLUM MALİYE
SELİN AŞIK İKTİSAT
VOLKAN AKALIN TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
NAZLI AGİÇ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
CANSEL AKBAŞ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
ESİN KADIOĞLU ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERİL İREM YAZICI GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ASLI ALTINDAĞ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
EMİNE SÜMERCAN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
BEGÜM EVCİN TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
NESLİHAN SOYSEVER TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
HÜSEYİN KILIÇ TIP FAKÜLTESİ
BATUHAN BENEKLİTAŞ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN DÜZCESOY MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
KÜBRA EROL ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
DEMET DEMİRCAN KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
SEDA DEMİR ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
MERİH ERGİNBAŞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AHMET TEKER İŞLETME
MERVE DİDEM SARIGÜL OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
MİNE GEÇKİL MATEMATİK
GİZEM UNUTMAZ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
FULYA TÖRE SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
ASENA KABAKÇI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ESRA TAŞÇI SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
MELİH BOZAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EYÜP ÇAĞLAR ÜNAL UÇAK ELEKTRİK-ELEKTRONİK
TUĞBA KARABAŞ HEMŞİRELİK
SİNEM ÖZGÜL MATEMATİK
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
ÇAĞDAŞ BOLAT MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MERVE SARIDAĞ YİYECEK-İÇECEK İŞLETMECİLİĞİ
YALÇIN KOCABADAK İKTİSAT (İNGİLİZCE)
PINAR AYDOĞMUŞ FELSEFE
UĞUR ALTUNDAĞ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
NUR DAMLA GÜRGEN SANAT TARİHİ
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
BUSE ÖZYILMAZ PSİKOLOJİ
JANBERK YILDIRIM TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
HİLAL ATAK FELSEFE
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
ÜLKEM Y.DİNÇ HEMŞİRELİK
GÜLTEN BAYRAK TARİH
MERVE ÖZ SOSYOLOJİ
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
ONUR ÇALIŞKAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
CEM ÖZÇAPAR MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET YILMAZ ÇAL İKTİSAT
FEYZA ÇOLAK MALİYE
EBRU DAĞLI MALİYE
BÜŞRA ÖZTEKİN HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
ZEYNAL BAKİ KARATAŞ LOJİSTİK
MESUT ÇALIŞKAN MALİYE
BURCU TURNA HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
ABDULLAH DEĞİRMENCİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HALİL SAGIM AKÇAKOCA TURİZM VE OTELCİLİK
GAZİ ÜNİVERSİTESİ
MUHAMMED ENES ÖNGEN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HASAN TAHSİN ÇAKIR MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
TUĞBA ÖNEN TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
NURAY ÖZER GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
AYŞE AYDEMİR HUKUK FAKÜLTESİ
HAZAL YURTBİLİR SOSYOLOJİ
ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
FURKAN BIYIK TIP FAKÜLTESİ
MEHMET ÇALCI MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
MELİKE KURTULUŞ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
PELİN MARKACI SOSYOLOJİ
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
HALİL GÜNGÖR HUKUK FAKÜLTESİ
YASEMİN GÜRPINAR DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
UĞURCAN DURMAZ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
ONUR AY MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BURAK AKÇEŞME MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
NAZİK GAMZE BARLAS ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
YASEMİN DEĞERLİER İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
ÖZMERT ÇAĞLAR DİNÇ İŞLETME
MESUT ANAR BİYOLOJİ (İNGİLİZCE)
AYŞENUR KOÇER TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
ARDA YİĞİT GÜRCAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
GÜL NİDA AKTAŞ ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN
ESRA TEMEL KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
BUKET KİLCİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
MERT BİNİCİ ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN
EREN KARATAŞ PAZARLAMA
CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
MEHMET USTA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
GÖZDE YILDIZ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SÜLEYMAN ÖZCAN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
FATMA GÜLDAN AVCIOĞLU GIDA MÜHENDİSLİĞİ
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
YUSUF CİVAN OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİTCAN ÖZTÜRK MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA ÖZSAN BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
CANSU ÜNAL ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL ÜNLÜ İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
BUSE AYLANIŞIK HUKUK FAKÜLTESİ
MUSA ÇETİNTAŞ HUKUK FAKÜLTESİ
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
GÖKSEL ŞAHİN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BİLAL ORTAÇETİN REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
EREN İMECE ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FADİME YILMAZ OPTİSYENLİK
EZGİ KARASU SOSYAL HİZMETLER
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
ASLI DEMİR HUKUK FAKÜLTESİ
GÜLAY KIR GASTRONOMİ
FETHAN SEVER GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
GÜLSÜM CIBIR İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ
ALİ ÖZKAYA ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
ZEYNEP YAVAŞ PEYZAJ MİMARLIĞI
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ
ÖMER KARACA İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
MÜJGAN KELEŞOĞLU İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
FERHAN ÇÖKEN HEMŞİRELİK
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ
AYŞENUR ARMAĞAN GENETİK-BİYO MÜHENDİSLİĞİ
SERHAT HALİT KARGA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
YALOVA ÜNİVERSİTESİ
MERVE KART ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ZEYNEP ERDEM BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
UŞAK ÜNİVERSİTESİ
SUZAN TEKİN SOSYOLOJİ
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
CENNET ÖZDOĞAN ODYOMETRİ
TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ
SAFA ŞAH UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
BERKAN KILIÇ UZAY MÜHENDİSLİĞİ
ZERRİN ÜSTÜN HAVACILIKTA YER HİZMETLERİ
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
ALP ARDA YAYLA ULUSLAR ARASI TİCARET
EZGİ DEMİR DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
YAĞMUR BARAN SİYASET BİLİMİ (İNGİLİZCE)
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
İREM BEYAZ HUKUK FAKÜLTESİ
IŞIK ÜNİVERSİTESİ
KÜBRA BİÇERER ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
İST.KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ
SENA ERDEN TIP FAKÜLTESİ
MEHMET ERTAŞ EKONOMİ
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ
AYŞE YILMAZ TIBBI GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
BURAK ATICI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
ENES SOYLAR MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
İZMİR ÜNİVERSİTESİ
BÜŞRA İŞSEVER HUKUK FAKÜLTESİ
BURAK AKKANAT YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
SAKİNE ULUSOY MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
CEMRE DİLAN AZİRET SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (İNGİLİZCE)
KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİVERSİTESİ
GİZEM ÇİMEN GIDA MÜHENDİSLİĞİ
KONYA KARATAY ÜNİVERSİTESİ
BURAK USLU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
ÜLKEM ÜNAL TIP FAKÜLTESİ
MUĞLA ÜNİVERSİTESİ
AHMET DEİŞ DEFTERLİ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ
ÖZGE ÖZAL SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ
BATUHAN KOSKOSOĞLU BAHÇE BİTKİLERİ
NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
GONCA ÇİÇEK TURİZM ANİMASYONU
NİĞDE ÜNİVERSİTESİ
MAHİR NİĞDELİOĞLU İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
MEVLÜT CANAVAR MAKİNE
TED ÜNİVERSİTESİ
EMRE SÜSLÜ MİMARLIK (İNGİLİZCE)
BOZOK ÜNİVERSİTESİ
BUĞRA YANPALA İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ
MUHAMMED BAĞÇECİK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)