ESİ
BİLGE BAŞARAN TIP FAKÜLTESİ
CANSU GİZEM ORAK TIP FAKÜLTESİ
CEMRE ÖZÇETİN DİŞ HEKİMLİĞİ
FURKAN ÇENGEL ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
KAĞAN ÖZCAN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
IŞIK AYCAN YUNUSOĞLU ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ZUHAL GÖRGÜN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
TAHA AKKURT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
YAŞAR FURKAN CEYHAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MURAT KAYA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
BURAK ADIKTI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
MEVLÜT TALHA ÖZER İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGE YILDIZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ERTUĞRUL KAHRAMAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TOLGAHAN BADAK MADEN MÜHENDİSLİĞİ
BARIŞ KURT METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
MERT ZAİM METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
HİLAL KARABACAK ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERT GÜNAL REHBERLİK
CAN KARSLI MALİYE
ALİHAN DURGUT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
SEMA DOĞAN HEMŞİRELİK
EDA YAVUZ HEMŞİRELİK
ŞEYDA YEREBAKAN HEMŞİRELİK
TUĞBA AYTAR FEN BİLGİSİ ÖĞRT.
ECEM KANYILMAZ FEN BİLGİSİ ÖĞRT.
MÜŞERREF DÜĞÜM OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
RASİM KEREM ÖZER İLAHİYAT
OZAN BOZKAYA İŞLETME
KADİR ADALIOĞLU İŞLETME
MELİKE BELEN TURİZM İŞLT.
MEHMET ÇAĞRI AKSAN TURİZM İŞLT.
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (KIBRIS)
ORÇUN KIRPIK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
MERVE ÇETİN FELSEFE
FATİH AKYEL TURİZM İŞLT.
MELİKE BAYRAKTAR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
GÖRKEM YILDIZ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İREM ÖNCÜ HUKUK İ.Ö
ERSİN KONUR MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
GÜLSÜM TURAP KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
IŞILNAZ IŞIKÇI TIP FAKÜLTESİ
ABDULLAH SERTAÇ ŞAHİN TIP FAKÜLTESİ
HAKAN YALÇINKAYA ELEKTRİK-ELEKTRONİK
NAZİK GAMZE BARLAS FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
DERYA ÖZDEMİR İŞLETME
ÖZLEM EKMEKÇİOĞLU İKTİSAT
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
ECENUR KOVANCI TIP FAKÜLTESİ
ENES RECEP CEYLAN DENİZCİLİK İŞLETMELERİ YÖNETİMİ
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
BARAN BULGURCU MALZEME BİLİMİ MÜHENDİSLİĞİ
GÖKHAN SAVCI MALİYE
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
SERHAN KONYA MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
İREM SEVİM İKTİSAT
EBRU DEMİR Ç.E.K.O
GAMZE KANBEK ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
BÜŞRA PARMAKSIZ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM ENES AYAZ VETERİNERLİK
TUĞÇE ÖZDEMİR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ERŞAH ALTAY TURİZM İŞLT.
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
ALİHAN KOCAGER ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TOLGA YARDIMCI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
DİLAN NUR DAŞ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ UTKU ÖRKÜTGİL İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
NİHAN İNAN HEMŞİRELİK
ERMAN AKAY MAKİNE (İ.Ö) 2 YILLIK
MERVE ARAT GIDA KALİTE KONTROL ANALİZİ
GİZEM ÇETİNKAYA LOJİSTİK
SEDA ARI BANKACILIK
DİLRUBA ÖKTEN İŞLETME
TUĞBA TEMİZYÜREK İNSAN KAYNAKLARI
BURAK ÖZER TURİZM VE OTELCİLİK İŞL.
ŞEYMA GÜDER SOSYOLOJI
İBRAHİM ÖZTEKİN EKONOMETRİ
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
GÖKHAN BİLGİN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
MELİH CAN MAKİNE
GAZİ ÜNİVERSİTESİ
CANSU BOZKURT TIP FAKÜLTESİ
BURÇENUR YILMAZ DİŞ HEKİMLİĞİ
MEHMET SAYIN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BİHTER ŞENNUR ERKAL MATEMATİK
KÜBRA SAK ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI
GÜRKAN ÇELİK İKTİSAT
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
ONUR TABAK HUKUK FAKÜLTESİ
MİNE TÜFEKÇİ PATOLOJİ
ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
MERVE TOPAKKAYA OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
SEVGİ ASLANER Ç.E.K.O
EKİN METİN Ç.E.K.O
BÜŞRA GESGE Ç.E.K.O
BÜŞRA ÜNLÜ SOSYOLOJI
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
CEMRE KAHRAMAN ELEKTRONİK HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
MERVE ADIGÜZEL ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
BİLGEHAN GÜNEŞ Ç.E.K.O
BİLGE GÜNEŞ KAMU YÖNETİMİ
AVNİ TARKAN BİÇER MİMARİ RESTORASYON
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
ÖMERCAN GEYİK İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
GİZEM YILDIZ TARİH
CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
TARIK KESEN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FUNDA GÜL KALEM TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
NAZİK YEŞİLDAĞ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
BURAK CANBOLAT MALİYE
DAVUT ÖZTÜRK TAPU KADASTRO
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
OĞUZHAN TURAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
HÜLYA AYKURT MİMARLIK
SEFA KARA RAYLI SİSTEMLER MÜHENDİSLİĞİ
MERVE TOPALOĞLU RAYLI SİSTEMLER MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
BERAT YILMAZ MEKATRONİK
SAADET GÜMÜŞ FELSEFE
HİLAL KARAKOÇ ÇOCUK GELİŞİMİ
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ
BURCU COŞKUN ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI
KEVSER ATABAY HUKUK FAKÜLTESİ
BÜŞRA KISAOĞLU FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
MUHAMMED AHMET ÜNLÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EVREN MERT ÇÖMLEKÇİ SİVİL HAVACILIK
ÖZGE BİLİR GASTROMİ VE MUTFAK SANATLARI
AYŞE NUR SARI ULAŞTIRMA VE LOJİSTİK YÖNETİMİ
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
SERHAN ÖZTUNA BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SERTAÇ ŞEN HUKUK FAKÜLTESİ
EVRİM BEŞER METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
İLHAN İYİGÜN METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
KÜBRA GÜLEÇ HEMŞİRELİK
CEMRE KOÇAK HEMŞİRELİK
TUĞBA ARAT SOSYOLOJİ
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
DİLARA GÜLDE DİŞ HEKİMLİĞİ
ERHAN AKBULUT ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ
ŞÜKRİYE YÜCEL ULUŞLARARASI İLİŞKİLER
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
SİNEM ŞAHİN TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
DUDU ŞEN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ
ONUR AYHANER MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
NEBİ ŞENKARTAL MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
UŞAK ÜNİVERSİTESİ
BÜŞRA YILMAZ ARKEOLOJİ
BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
HAZAL KORKMAZ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
SELİN GEÇER PSİKOLOJİ(İNGİLİZCE)
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
MURAT SÜZBİR MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ATAKAN ULUOCAKLI UÇAK ELEKTRİK-ELEKTRONİK
FERHAT BALOĞLU UÇAK-GÖVDE-MOTOR BAKIM
MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
DEVRAN YILDIRIM PSİKOLOJİ (%50)
ANKARA İPEK KOZA ÜNİVERSİTESİ
MEHMET FURKAN YILMAZ ANİMASYON(%50)
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ
ERDEM ŞAHİN LOJİSTİK
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA ONUR ALEMLİ İŞLETME
DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
HAYRİ ERYILMAZ HUKUK FAKÜLTESİ
UTKU CAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(TAM BURSLU)
FIRAT ÜNİVERSİTESİ
KEVSER MEHVEŞ DAĞCI ADLİ BİLİŞİM MÜHENDİSLİĞİ
GÖKHAN ÇETİNER YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ
MUĞLA ÜNİVERSİTESİ
KUBİLAY EMRE DEMİR TURİZM İŞLT.
BUĞRA ÖZKAN TURİZM OTELCİLİK
AMASYA ÜNİVERSİTESİ
İSMAİL KARA İNTERNET VE AĞ TEKNOLOJİSİ
ATILIM ÜNİVERSİTESİ
İREM DENİZ AKAR İŞLETME İNGİLİZCE (%75)
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
YUSUF OGÜN SARICA İÇ MİMARLIK
OZAN DİRİCAN HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
TOLGA YILMAZ BİLGİSAYAR PROG.
GAZİANTEP ÜNİVESİTESİ
MUSTAFA ARIKAN TIP FAKÜLTESİ(İNGİLİZCE)
TALHA FURKAN DERE MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İ.Ö)
SEZER SİNGEÇ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
CEREN ÖZÇINAR İKTİSAT
YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
FATMA GÜLEYCAN NAROĞLU FELSEFE
TOBB
İDİL MELİS KESKİN MİMARLIK(%25)
NECATİ HIZAL TAŞDELEN ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER(%50)
GÖZDE ERTEN İŞLETME(%50)
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
YASİN CAN ÖZPINAR HUKUK FAKÜLTESİ
ADEM TOPKAYA TIBBİ SEKRETERLİK
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
ASİL KAAN TISIK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(%50)
RIDVAN ÖZEL ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(%50)
DENİZ TUNA HUKUK FAKÜLTESİ(%50)
ARDA KÖSE İŞLETME İNGİLİZCE(%50)
DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
OĞUZ ACAR MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(TAM BURSLU)
BURSA GEMLİK ÜNİVERSİTESİ
SİBEL SÜRÜCÜ HUKUK FAKÜLTESİ
KONYA KARATAY ÜNİVERSİTESİ
EYLÜL DİLAN AYDOĞAN HUKUK FAKÜLTESİ
KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
NURGÜL ATICI KAMU YÖNETİMİ
ENES ŞEN İŞLETME İNGİLİZCE
EGEMEN ŞARLI GAZETECİLİK
ERCAN KEBBET ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
ACI BADEM ÜNİVERSİTESİ
ELİF ÖZUĞUZ TIP FAKÜLTESİ
ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
ŞENOL KARAKAYA İŞLETME
HAZAL SIRAM BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
MAHİR KIZILKUŞ ARKEOLOJİ
GİRNE ÜNİVERSİTESİ
ENEZ MURAT KABAK DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ
KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ
ESRA ALPTEKİN SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLT.(%25)
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
FATİH ALSAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
SİMAY BÜLBÜL ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ISPARTA ÜNİVERSİTESİ
OĞUZ KUTLU MADEN MÜHENDİSLİĞİ
GATA
TUĞBA NUR ERÖNÜ HEMŞİRELİK
ULUSLAR ARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ
SAMET BİÇER BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(TAM BURSLU)
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
HAŞİM ÇELİK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BÜŞRA KARABABA GIDA MÜHENDİSLİĞİ
BAYBURT ÜNİVERSİTESİ
HÜSEYİN UYAR İLKÖĞRETİM MATEMATİK
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
TUĞÇE TUNA PEYZAJ MİMARLIĞI
MURAT KARAŞ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
AYÇANUR ERGÖKTEN MİMARLIK
NİĞDE ÜNİVERSİTESİ
BÜŞRA YİĞİTER İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
TAHACAN BAŞPEHLİVAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ
NERGİS NUR FİDAN DİŞ HEKİMLİĞİ(%25)
İZMİR ŞİFA ÜNİVERSİTESİ
ÇAĞLA GÖR HEMŞİRELİK(%50)
BURSA ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
BERKAY YILDIZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(%50)
YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ
BERİL GÖKÇEN UYANIK TIP FAKÜLTESİ
BAYBURT ÜNİVERSİTESİ
AHMET ONUR DÜZAKMAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ
KIVANÇ MERT KOÇ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME