BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
BURAK ÇETİNKAYA FİZİK(İNGİLİZCE)
ODTÜ
ELİF GÖZDE ÇOBAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
BEGÜM BALABAN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
GAMZE KARAMANLI ENDÜSTRİYEL TASARIM(İNGİLİZCE)
ALPEREN TEK İŞLETME (İNGİLİZCE)
SÜMEYYE İREMNUR GÜLER İŞLETME (İNGİLİZCE)
MERVE DÖNMEZ İŞLETME (İNGİLİZCE)
MERT TURAN FELSEFE(İNGİLİZCE)
BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
KAAN SAYLIK KİMYA (TAM BURSLU)(İNGİLİZCE)
İTÜ
BURAK ÇORAK UZAY MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN KARAMAN GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET BARAN ARICI MADEN MÜHENDİSLİĞİ
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA KAYA TIP
GİZEM ÖZDEMİR SOSYAL HİZMETLER
ANKARA ÜNİVERSİTESİ
SEREN DEMİRTAŞ TIP
AHMET ÖZYİĞİT TIP
MEHRİ GÜNER TIP
BARIŞ ŞENGÜN VETERİNERLİK
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
ELİF SARAÇ SOSYAL HİZMETLER
EMRE YETİM İŞLETME(İNGİLİZCE)
ECENUR GÜNGÖR ÇOCUK GELİŞİMİ
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
SAFİYE MUTLU METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ORÇUN KARAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
CEMRE SAĞAY İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ORÇUN ÇELİK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EGE ÜNİVERSİTESİ
SÜLEYMAN ARSLANTAŞ DİŞ HEKİMLİĞİ
KAAN ÜNAL ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
MERT TUNCA DOĞANAY BİYOMÜHENDİSLİK
GÖZDE SİVASLIOĞLU BASIM VE YAYIN TEKNOLOJİLERİ
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
OZAN ÇARKACI İŞLETME (İNGİLİZCE)
EZGİ YILDIRIM METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
İSMAİL ÇİFTÇİ JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY YAPRAK LOJİSTİK
EZGİ ERKÖK TARIMSAL İŞLETMECİLİK
YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ(ANK)
MANOLYA GÖKMEN TIP (İNGİLİZCE)
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
FURKAN YILMAZ HUKUK
FATMA NUR ÖZATA HUKUK
TUĞÇE ATAŞ MİMARLIK
BATURAY YAĞINLI ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
AHMED SELÇUK ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
CEM BURAK BAYDAR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ALPER ÇİMİK ECZACILIK
CANSU TOPAL KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
EMİNE ERSEZER MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
HÜSEYİN ULUSOY MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
JANSERİN ÖZKURT MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
TUĞÇEGÜL İDİNAK MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
EBRU CAMCI MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
EKİN YÜRÜKÇÜ ENDÜSTRİYEL TASARIM
YUNUS KARAMANLI ENDÜSTRİYEL TASARIM
OYANUR ÖZKAN ENDÜSTRİYEL TASARIM
PERİN BALTACI ENDÜSTRİYEL TASARIM
ÖZGE KÜÇÜKKÖR HAVACILIK ELEKTRİK ELEKTRONİĞİ
ALTAY ERSOY HAVACILIK ELEKTRİK ELEKTRONİĞİ
GÖKHAN İNAN HAVACILIK ELEKTRİK ELEKTRONİĞİ
KÜBRA KOÇ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
YASİN KILIÇ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
BEYZA KAYA SİVİL HAVACILIK VE KABİN HİZM.
CEM KAYA ELEKTRİK ELEKTRONİK -ENERJİ -İLETİM-DAĞITIM
HÜSEYİN EMRE TOY HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ
ENES GÖRGEN MEKATRONİK
BATUHAN DARCAN İŞLETME(İNGİLİZCE)
UZAY GÜVEN İŞLETME
RÜMEYSA ANILIR İKTİSAT(İNGİLİZCE)
NÜKHET AZİZ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
BERK İPEK HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
NUR İLAYDA ALSAN TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
EMRE ÖZLEK RAYLI SİSTEMLER İŞLETMECİLİĞİ
METEHAN SARIOĞLU GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
ÖZNUR ANILIR SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ONUR ENES ATALAY OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ECEM DUMAN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
KUBİLAY DEMİRTAŞ SOSYOLOJİ
EDA KİL SOSYOLOJİ
DEVRİM CÜCÜ FELSEFE
BERNA ÖZDEMİR DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
MELİS ECE KARAKAYA DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ
HELİN TAKAR ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (İ.Ö)
RAMAZAN DİKMEN SİNEMA VE TELEVİZYON
ŞERİFE CAN ÇOCUK GELİŞİMİ
PINAR AYANLI GÜZEL SANATLAR/BASKI SANATLARI
HÜSEYİN AKPINAR PORSUK M.Y.O/RAYLI SİSTEMLER
BURAK AKAN İŞLETME (AÖF)
NESLİŞAH KOYUN SOSYAL HİZMETLER(AÖF)
SEREN KORTAN HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK(AÖF)
ATAKAN AĞİR ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (AÖF)
OĞULCAN ÇELİK ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (AÖF)
LEBİSE ALKAN YAŞLI BAKIMI ( AÖF)
BÜŞRA YILDIZ SOSYAL HİZMETLER(AÖF)
SEÇİL KARAMAN HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ(AÖF)
SEDA KORKMAZ MALİYE (AÖF)
ÇAĞLA KARAKAYA SOSYAL HİZMETLER (AÖF)
ÖZGE TUTGUN SOSYAL HİZMETLER(AÖF)
AYŞENUR ER SOSYAL HİZMETLER(AÖF)
EMRE KOÇ LOJİSTİK (AÖF)
FARUK YAVUZ HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ(AÖF)
ESOGÜ
GİZEM ÇALIŞKAN DİŞ HEKİMLİĞİ
ENES UZTÜRK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
BURCU KÖKSAL ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)(İ.Ö)
SERKAN MERCAN MİMARLIK
EDEVİYE ÖZSAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN ÜNAL MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN BAYRAK ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
ENİSE DEMİRCİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
BENSU ÖZPINAR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
UMUR DENİZ DİKMEN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
KADİR NİYAZİ METİN METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
OZAN DUYSAK METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
HİLMİCAN IŞIK METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
ONUR TAŞAR METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
ERCE ULUSAY MADEN MÜHENDİSLİĞİ
SAMET ŞEKER MADEN MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET SELÇUK AVDAN MADEN MÜHENDİSLİĞİ
AYÇA AKBAŞ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
ŞEYMA SULUYER KİMYA
FUNDA KURT İŞLETME
SİMGE ÇELİK HEMŞİRELİK
HASAN KURT HEMŞİRELİK
CEM BAĞLUM MAT.-BİLGİSAYAR
SİMİNNUR FIRTINA MAT.-BİLGİSAYAR
ELİF YILDIRIM MAT.-BİLGİSAYAR
FURKAN ÜNVER ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER(İ.Ö)
HİLMİYE BEYZA EKMEKÇİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER(İ.Ö)
HİLAL ÖZDEN İSTATİSTİK
BURAK BAYKAL FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
DOĞAN BEKİR BİLGE TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
MELİS AYDIN İKTİSAT(İ.Ö)
MERVE DÜVENCİ İLŞETME (İ.Ö)
ANDAÇ ARSLAN TURİZM İŞLETMECİLİĞİ(İ.Ö)
BUSE YILMAZ BAHÇE BİTKİLERİ
TOBB(ANK)
BERKAY BOZLOY ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI(%50)
GAZİ ÜNİVERSİTESİ
HANİFE FURTIN KİMYA
EZGİ OLUKLULU ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
GÜZİN ÇAVUŞ SİGORTACILIK
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ(ANK)
TUNAHAN HATİPER MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ(KONYA)
AHMET AKAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YAHYA ÇAĞRI ÖZTÜRK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
TOLGAHAN AK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
VOLKAN GÜLER ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
İSMET ONUR ÜNAL MEKATRONİK
FURKAN ÜZMEZOĞLU GRAFİK TASARIM
TUĞÇE KIRMIZI GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ŞULE DÖNDÜ KARTAL SAĞLIK YÖNETİMİ
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ(KONYA)
KÜBRA PARILTI TIP
TUGAY AYBAR DİŞ HEKİMLİĞİ
ZEYNEP ALTIN MİMARLIK
MERVE DENİZ BÖLÜK SİVİL HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ
KÜBRA ARSLAN SİVİL HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ
BÜŞRA ARSLAN PDR
ÖYKÜ ÇAKIR GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ(BURSA)
ÖZGÜN ÖZDEM MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ÖNCÜ HUKUK
TUĞBA ALTIN BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
SİMGE YAREN AKŞİT ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞK.
ORHAN CİHAN ONUTKAN SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
GÖZDE GÜVENİR GIDA TEKNOLOJİSİ
İREM KIYMAZ İŞLETME(İ.Ö)
MUSTAFA ÇETİN ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (İ.Ö)
ECE KURNALI HEMŞİRELİK
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ(ANTALYA)
BEYZA NUR DEMİRCAN MİMARLIK
UTKU ORAL UZAY BİLİMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ
BURAK TOĞRUL EKONOMETRİ
AYŞE AKSOY OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
İREM NUR AKAR SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
MERVE DİNLER SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
VELİ ADIKTI BİYOMEDİKAL TEKNOLOJİLERİ
AYŞE İREM KOCAMAZ EBELİK
TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ(ANK)
KAAN ÇIKRIKLIOĞLU MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
ANIL YAPI MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
DİLAN VURUŞKAN KABİN HİZMETLERİ(TAM BURSLU)
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
SEREL KABASAKAL TIP
MELİSNUR YILMAZ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ (%50)(İNGİLİZCE)
ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
MELİKE ÇETİN PDR(İ.Ö)
KADİR TOPALOĞLU ZOOTEKNİ
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
GÜLDENİZ ÖLMEZ İŞLETME (İNGİLİZCE)(%50)
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
OKTAY ISISOY ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%25)
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
MERVE YILMAZ EKONOMİ VE FİNANS(TAM BURSLU)
İSMAİL BERK BALOĞLU BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CEREN EREN HUKUK(%25)
VOLKAN ŞAHAN BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
MÜGE BÜYÜKKİŞİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
BAŞAK TABAŞ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MEVLANA ÜNİVERSİTESİ(KONYA)
FURKAN ALP HUKUK
TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ(ANKARA)
BURAK KAYA ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%25)
ALPER ÖZKIR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%25)
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ(AYDIN)
SENA KARAKAŞ EKONOMİ VE FİNANS
SEDA NUR YUNAR İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ (İ.Ö)
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
İREM BAŞAK KESKİN TIP
ERTUĞRUL ÇELEBİ MEKATRONİK
FATİH SIRAKAYA İKTİSAT
MERVE LEYLEK BESLENME VE DİYETETİK
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
ESRA ŞEN BİLG. MÜHENDİSLİĞİ
GAMZE ÇOBAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AHMET CANAVAR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ŞENER ÖZÇİMEN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER REFİK GÖZ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ENVER KAMACI MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
ERSİN BULUT MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
MELİS KAYA KAMU YÖNETİMİ
ÇAĞLAR GÖKKAYA MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ
TUĞÇE ÜŞÜMEZEL SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
EMİNE ÇALIŞKAN İŞLETME
SELAHADDİN FETHULLAH KARAKAYA İŞLETME
FEYZANUR ÜNAL İŞLETME(İ.Ö)
İREM USLU İKTİSAT
NURÇİN TORUN İKTİSAT(İ.Ö)
ÖZNUR DEMİRTAŞ GIDA KALİTE KONTROL
SEÇİL ERGEN TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
YEKTA ANIL GÜLERYÜZ LOJİSTİK (İ.Ö)
ECE ŞAHİN HEMŞİRELİK
SELİN COŞAR MALİYE
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
DAMLA ÖNALDI ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SETENAY HİLAL GÖKTEPE MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
AHMET GÜNEŞ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY ÖZ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
MUSA OSMAN SAMANLI RAYLI SİSTEMLER MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
AKMAN ÇAĞRI KARAKAYA METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
YASEMİN DONAT MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
PINAR CANARSLAN İŞLETME (İ.Ö)
AHMET ONUR MUTLU İŞLETME (İ.Ö)
CEVRİYE TURAN ÇOCUK GELİŞİMİ
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ÇAĞDAŞ DOĞAN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
RAMAZAN DEMİR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN BURAK GÜNGÖR MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MUHTAR BERAT DAŞDELEN METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
UŞAK ÜNİVERSİTESİ
AYBÜKE SİMAY SİVRİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
CEREN ÜSTÇETİN MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ(EDİRNE)
MERVE AKBULUT TIP
MELİKE YAVUZOL ODYOMETRİ
CANSU KALAVA MALİYE
ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ(BİLECİK)
MELİH ERÜNAL ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HABİP ARI MAKİNE VE İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
BUSE YAĞMUR KISACIK KİMYA VE SÜREÇ MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ NAMLI KİMYA VE SÜREÇ MÜHENDİSLİĞİ
İLKAY URAL ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
FATİH ÖZDEMİR ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
HÜRKAN KOCAMAN TURİZM VE OTELCİLİK
ÖZGE ERTÜRK SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
YUNUS EMRE BOZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ANIL ERGÜN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
OKAN KARACA HUKUK
DUYGU ÇETİN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
MUZAFFER UYANIK ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
BİLGE SULTAN AY SOSYOLOJİ
FURKAN GÜLPUNAR TIBBİ LABORATUVAR TEK.(İ.Ö)
MELİKŞAH PAŞA ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
MELİS KARA YAŞLI BAKIMI
BURHAN TOPLAR MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
SEMİH DOĞAN METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
YALOVA ÜNİVERSİTESİ
NURSENA GÖRGÜLÜ SOSYAL HİZMETLER
GÜLTEN BAYRAM ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ
YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ(KIBRIS)
LEYLA ÜNAL PDR
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
SEVDE NUR KADER PDR
EDA YEŞİL FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
EDA ERCAN FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
SENA GEBOLOĞLU İŞLETME
ESRA YILDIRIM SOSYOLOJİ
TUĞÇE TUNAY ULUSLAR ARASI TİCARET VE FİNASMAN
İLAYDA DEMİR ULUSLAR ARASI TİCARET VE FİNASMAN
SEYİDE ŞENİZ AVCI MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
KÜBRA ÖRKÜTGİL MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (İ.Ö)
SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
AYKUT HACIOĞLU TIP
FURKAN SARAÇOĞLU BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ONUR KARAÇAY MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
MUSTAFA MERT SERT METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
ELİF YAMAK SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ECEM NUR DÜZEN İŞLETME
MUTLU BARIŞ KIZILKUŞ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
CEMİLE KESER ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ALPER KARATAŞ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERVE ÇİÇEK SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
FATİH SAMET BOZAN SOSYOLOJİ
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ(BURSA)
İBRAHİM KAYA MİMARLIK (%50)
ORDU ÜNİVERSİTESİ
ERDEM KÖK İKTİSAT
ON DOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
TUĞÇE AKKAYA MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
BERNA YEŞİLDAL MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
MELİKE ÇETİN PDR(İ.Ö)
KADİR TOPALOĞLU ZOOTEKNİ
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ(İST)
HATİCE ATICI MİMARLIK (İNGİLİZCE)(%75)
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ(TEKİRDAĞ)
YİĞİTCAN DURGUT TARLA BİLGİLERİ
MERSİN ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA DEMİRKOL METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ(BURDUR)
FURKAN ÇAVDAR MEKATRONİK
MELTEM TUNCA OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
MEF ÜNİVERSİTESİ(İST)
GECE BERFU AYTEKİN İŞLETME (İNG)(%50)
MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ(İST)
YAĞMUR ATAY SOSYAL HİZMETLER (%50)
MALTEPE ÜNİVERSİTESİ(İST)
MUHAMMET AKDEVE HUKUK
GÜLSEREN METE PSİKOLOJİ
KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ(KONYA)
KUTLUHAN ÖZCAN HUKUK
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ(ANK)
CEREN CİHAN PSİKOLOJİ(%50) (İNG)
KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ(İST)
DİLŞAT DERELİ MİMARLIK (İNG)(%50)
SELİNAY SEYHUN İLETİŞİM TASARIMI(TAM BURSLU)
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ(BOLU)
ÖZGE AKCÜRE GIDA MÜHENDİSLİĞİ
NURAY IŞIKEL ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
BERNA BOLU BİYOLOJİ(İNGİLİZCE)
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
UMUT SAB İKTİSAT(İ.Ö)
FURKAN KALINBACAK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
İZMİR ÜNİVERSİTESİ
HAKAN MALATYALI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)(%25)
BUSENUR SALTIK FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
SERHAN SOLAK SİNEMA VE TELEVİZYON
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
DAMLA AKBIYIK MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
SAMED NİYAZİ KÖPRÜLÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ASLI SÜSLÜ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
BURAK ÇİL SOSYOLOJİ
IRMAK İREM SİNAN TÜRK İSLAM ARKEOLOJİSİ
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ
ESRA SİNEMİS TOPAK SİVİL HAVACILIK VE KABİN HİZM.(%50)
OĞULCAN ÖZER ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER(%50)
HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ(NEVŞEHİR)
OSMAN BOLAT GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ(İST)
MERVE ALNIAK SİVİL HAVA ULAŞTIRMA (%75)
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ(KAYSERİ)
ASLIHAN BİLGE KORTAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SANEM ERSAYIN MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ELİF ÖZLER MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
İKRA ÇOLAK MALİYE
DİLARA ÖZCAN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
BATUHAN ECER GIDA MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM ÇETİNTAŞ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ
ZUHAL TURAP TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ(İ.Ö)
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
ECEM NUR UYSAL EBELİK
BURAK ALP ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
CANSU KARAAĞAÇ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON(T.B)
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
MUSA BURAK YELEK TIP(İNGİLİZCE)
EKİN ÖZPOLAT İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
NUR ALTINAY HEMŞİRELİK
GAZİ OSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ(TOKAT)
DAMLA KURNAZ İKTİSAT
MEHMET SİNAN ÖKTE MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ(KIBRIS)
BEYZA YENİCE PSİKOLOJİ
AMASYA ÜNİVERSİTESİ
ÖMER DÖNMEZ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
KÜBRA NUR DONBALOĞLU TIP
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ
TUĞÇE AKAR SOSYOLOJİ
CUMHURİYET ÜNV(SİVAS)
KÜBRA TARAZAN TIP
SİNAN ATEŞ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ(MANİSA)
ELİF KANER MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE HORUZOĞLU MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ(ZONGULDAK)
BÜŞRA GELEN ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞK.
MERT EĞİLMEZKOL DENİZCİLİK İŞLETMECİLİĞİYÖNETİMİ
AZİZCAN DİRİLEN SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ(İ.Ö)
KADİR ÖZDEMİR SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ(İST)
BESTE GÜDER PSİKOLOJİ
BAYBURT ÜNİVERSİTESİ
FURKAN İNAL MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
BEYZA NUR BOLUT İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
BÜŞRA DİKMEN ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ(KIRŞEHİR)
ADEM YÜKSEK MATEMATİK
BUSE BOYACI PDR(İ.Ö)
ELİF TOPÇU İKTİSAT (İ.Ö)
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ(RİZE)
SÜLEYMAN KAÇAN İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ(İST)
EMRE DUMAN MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (TAM BURSLU)
FIRAT ÜNİVERSİTESİ(ELAZIĞ)
FATİH ZEREN MEKATRONİK
AVRUPA M.Y.O(İSTANBUL)
SİBEL ÜLKER TIBBİ LABORATUVAR
KAPADOKYA M.Y.O(NEVŞEHİR)
MUSTAFA ERAYIK SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ(%50)(İNGİLİZCE)