BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
MEHMET YASİN ŞEREMET BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
BERKAY BALİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNG.)
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
BESTE POLATKAL ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ZEYNEP BOZKURT MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ECEM KAYPAKKAYA İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
BUSE TEKER BİYOLOJİ
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
CANER PEHLİVAN SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG.)
OZAN UTKU SARI SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (FRANSIZCA)
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
RAMAZAN SAİM SABANCI CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
HANDENUR KARABAĞLI ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
YİĞİT TAHA ÖZER İŞLETME
TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
OZAN ARGIT ÖNÇEKEN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNG.) ( % 50 BURSLU )
ANKARA ÜNİVERSİTESİ
CANSU DİNÇ PSİKOLOJİ
VEYSEL ULAŞ YILMAZ MALİYE
ESRA ELİF VURAN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
GAZİ ÜNİVERSİTESİ
TUĞÇENUR KARAKUŞ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
KADRİYE CANSU ATICI METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
RABİA ECE ÜÇER KİMYA
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
ERTUĞRUL ALTINDAĞ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
AFRA ALTINDAĞ MALİYE (İ.Ö.)
REYYAN USLU MATEMATİK (İNG.)
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
MERTCAN TÜRKMEN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)(TAM BURSLU)
SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ
SENEM DEMİROĞLU ÇOCUK GELİŞİMİ
YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
NUREFŞAN KÜBRA AYKIN TIP FAKÜLTESİ
MELİKE KURT PSİKOLOJİ (İNG.)
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İREM ÖRENCİK ECZACILIK
GÖRKEM ÇALIŞKAN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET ŞENER İŞLETME (İNG.)
FAHRETTİN YOLGEÇEN ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
EZGİ GÜLER İŞLETME (İNG.)
CANBERK KUTLU İKTİSAT (İNG.)
ASENA IŞIKDAĞLI ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
ZEYNEP BULDUK TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
NUR SENA BULUT ARKEOLOJİ
ERTUĞRUL DEMİR İŞLETME (İNG.-SUNNY)
ECE ŞİMŞEK İKTİSAT (İNG.-SUNNY)
MERT CAN VURAL İŞLETME (İNG.-SUNNY)
DİLAN DEMİR KİMYA
ÖZGE GÜRCAN KAPLAN KİMYA
FATMA ÜNÜGÜR FİZİK
MİNE KAPLAN SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ
FURKAN ATAK LOJİSTİK
OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
AHMET OĞUZ SAKARYA TIP FAKÜLTESİ
TULUĞHAN ŞENOVA ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
ÇİĞSEM DEMİR HEMŞİRELİK
METE SAKALLI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BEYZA NUR GENÇTÜRK MATEMATİK-BİLGİSAYAR
İLKER TAHA GÖNÜLLÜGİL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
SUZAN YURDUSEVEN KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
YUSUF FURKAN MERMER ZİRAAT FAKÜLTESİ ZOOTEKNİK
BURCU BAKACAK MATEMATİK-BİLGİSAYAR
GÜLER GÖKDEMİR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ESMA ALTINOK GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
MERVE KARATAYOĞLU MALİYE
SAHRA KARAKÖK MALİYE (İ.Ö.)
YİĞİT AKKAYA TARİHİ
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
SİMGE HATİPOĞLU BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ
EDA ÖZCAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG.) (%25 BURSLU)
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
ELANUR BALKAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
MEHMET ALİ GÜNEŞ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN PİRLİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
KEMAL TOLGA AYDOĞAN İŞLETME (İNG.)
MERVE CANAVAR REKLAMCILIK
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
METEHAN BAŞLIK TIP FAKÜLTESİ
DİLAY GÜNEŞ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ
KEVSER ÖZTÜRK İŞLETME (İNG.)
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ
BERNA GÜNEL KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
SEDANUR ŞEN İŞLETME (İNG.)
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
HAKAN BAYRAKÇI GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
DENİZ YAŞAR CARIK TURİZM REHBERLİĞİ
İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
HİLAL AKIN HARİTA MÜHENDİSLİĞİ (İNG.)
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
HATİCE PERİHAN ERKARA PSİKOLOJİ (İNG.) (%50 BURSLU)
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
SARA ÖZEN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
AYBÜKE AYÇA ADIGÜZEL MATEMATİK
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
BARIŞ CEYLAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
MELİKE SEVGİ ÜNLÜER PSİKOLOJİ
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
ARDA CEM BİLECAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CEMRE BAHAR KAPUCU RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA
YUNUS GÖK TARİH
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
ESRA KIYMAZ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
ECENUR GÜLER SOSYOLOJİ (İ.Ö.)
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
ALP ERCAN TÜRKMEN DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
GİZEM DOYMAZ TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ
MEHMET GÖREN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNG. )
UMUT EREN DEMİRDİŞ ARKEOLOJİ
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
İREM ÇAM ENDÜSTRİYEL TASARIM MÜHENDİSLİĞİ
SELİN TURAN RADYOLOJİ
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
BERKAY DALGINOĞLU ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
ALİ GÜNDOĞMUŞ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNG. )
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ
BÜŞRA YALÇINKAYA HAVACILIK YÖNETİMİ (İ.Ö.)
FARUK YILMAZTEKİN HAVACILIK YÖNETİMİ (İ.Ö.)
ZEKİ DEMİRALDI HAVACILIK YÖNETİMİ (İ.Ö.)
OĞUZHAN KÖRLER HAVACILIK YÖNETİMİ (İ.Ö.)
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ
ÖZGE KOÇ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ
SILA BÜYÜTEN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
FIRAT ÜNİVERSİTESİ
FATİH TAHA DAĞCI ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ
ÜMRAN AKAT FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
BEYZA ATAK SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ
BANU ONAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (İ.Ö.)
KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ
DİLARA BAYKAL ÇOCUK GELİŞİMİ
İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
FATMANUR ÖZCAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG.) (%50 BURSLU
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
SEMİH MENEKŞE SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ (%75 BURSLU) (İNG.)
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
CEREN GÜÇLÜ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
NEVŞEHİR KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU
MELİS YALÇIN ODYOMETRİ