ÖĞRETMENLERLE GÖRÜŞME SAATLERİ

ÖĞRETMEN

BRANŞI

GÖRÜŞME GÜNÜ

GÖRÜŞME SAATİ

Fatih KUYUCAKOĞLU

FATİH KUYUCAKOĞLU

MATEMATİK

ÇARŞAMBA

11:10

Ahmet ÖZATAK

AHMET ÖZATAK

MATEMATİK

PERŞEMBE

11:10

Ali GÜNAY

ALİ GÜNAY

MATEMATİK

CUMA

12.00

Mustafa AKTOPRAK

MUSTAFA AKTOPRAK

MATEMATİK

ÇARŞAMBA

12:00

Ufuk AYDIN

UFUK AYDIN

MATEMATİK

CUMA

10:20

Kenan KAMBEROĞLU

KENAN KAMBEROĞLU

MATEMATİK

SALI

12:00

Soner Güldü-(Geometri)

SONER GÜLDÜ

GEOMETRİ

PERŞEMBE

11:10

Şerife BAYHAN

ŞERİFE BAYHAN

FİZİK

PAZARTESİ

12:00

Buket Akbuğajpg

BUKET AKBUĞA

FİZİK

PAZARTESİ

13:30

Büşra AVCI

BÜŞRA AVCI

FİZİK

ÇARŞAMBA

12:00

Fatma Soyat(Fizik) copy

FATMA SOYAT

FİZİK

CUMA

14:20

Hüseyin YILMAZ

HÜSEYİN YILMAZ

KİMYA

ÇARŞAMBA

10:20

Zeynep DONBALOĞLU

ZEYNEP DONBALOĞLU

KİMYA

SALI

10:20

Ayşgül Şenel Duran (Kimya) copy

AYŞEGÜL ŞENEL DURAN

KİMYA

PAZARTESİ

10:20

Rahme ÖZKAN

RAHME ÖZKAN

BİYOLOJİ

SALI

14:20

Hande KARAGÖZ

HANDE AYHAN

BİYOLOJİ

ÇARŞAMBA

12:00

Gizem SAĞDİLEK MİTAT

GİZEM SAĞDİLEK MİTAT

BİYOLOJİ

ÇARŞAMBA

10:20

Fatma Altın (Biyoloji)

FATMA ALTIN

BİYOLOJİ

SALI

09:30

Seda KOYUNCU

SEDA KOYUNCU

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

PERŞEMBE

12:00

Yasemin DEMİRCİ

YASEMİN DEMİRCİ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

PERŞEMBE

13:30

Fatma GÜLEŞ

FATMA GÜLEŞ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

ÇARŞAMBA

14:20

Tarık DİNER

TARIK DİNER

TARİH

PERŞEMBE

10:20

Özlem Türkoğlu (Tarih) copy

ÖZLEM TÜRKOĞLU ÇELİK

TARİH

SALI

13:30

Ömer Faruk SARICAOĞLU

ÖMER FARUK SARICAOĞLU

COĞRAFYA

SALI

11:10

Burçin Gökgöz(Coğrafya) copy

BURÇİN GÖKGÖZ

COĞRAFYA

ÇARŞAMBA

11:10

placeholder image

AKRENUR KISA

FELSEFE

ÇARŞAMBA

14:20

Serpil VURALjpg

SERPİL VURAL

ALMANCA

SALI

16:00

Hicret KOYUNCU

HİCRET KOYUNCU

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

CUMA

11:10

Bulut Hayırlı (Beden Eğti) copy

BULUT HAYIRLI

BEDEN EĞİTİMİ

SALI

13:30

Bedirhan Zafer Kamacı(müzik) copy

BEDİRHAN ZAFER KAMACI

MÜZİK

CUMA

13:30

NOT: REHBER ÖĞRETMENLERİMİZLE RANDEVU ALMAKSIZIN GÖRÜŞME YAPILAMAMAKTADIR.